Teslimat Bilgileri

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin  iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir, isteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderiliyor. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, faturasını iki nüshası ile birlikte  (aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır) paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, KARGO BEDELİ TARAFINIZDAN ÖDENMİŞ OLARAK sipariş numarası ve Bekboğa'nın doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. 
Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekiyor.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmediği takdirde tamamlayamıyoruz. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. İadeniz elimize ulaştıktan sonra İade kargonuz Bekboğa'ya ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

CAYMA HAKKI DIŞINDAKİ İADE İŞLEMLERİ 

Tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 7 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır. 

Ayrıca üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihi takip eden 30 gün içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz. 

DEĞİŞTİRME ŞARTLARI 

Bekboğa'dan yaptığınız herhangi bir alışverişte, ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapılmıyor. Ancak teslim aldığınız andan itibaren 30 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz. Özel Koşullar Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde pakedinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. 

Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.